Skip to content

O Flowbirdu

Jednodušeji, bezpečněji a rychleji ! Každý pták se pohybuje snadněji a rychleji společně v hejnu s dalšími ptáky. Flexibilita a půvab společného pohybu, plynulého provozu, nás inspirovaly k volbě naší značky - Flowbird. Symbolizuje naše ambice zjednodušovat trasy, dojet do cíle bezpečněji, rychleji při maximalizaci celkové efektivity a harmonizaci provozu.

Městské inteligence

Flowbird chce přispět ke zlepšení životního prostředí po celém světě. Optimalizujeme provoz, snižujeme znečištění ovzduší poskytnutím senzorů a zvyšujeme bezpečnost a hospodárnost měst. Flowbird je softwarová platforma, která pomáhá místním orgánům měřit, monitorovat a řídit mobilitu ve městech a zjednodušovat platby.

Flowbird ulehčuje mobilní parkování tím nejjednodušším a nejchytřejším způsobem pomocí našeho jednoduchého a bezpečného platebního řešení vytvořeného dle potřeb koncového uživatele. Pohodlí při parkováni je na dosah rukou pomocí aplikace Flowbird. Zaplaťte za parkování na svém mobilním zařízení, dostaňte upozornění dřív, jako vyprší čas, a prodlužte svůj čas bez toho, aby jste navštívili parkovací zařízení (upozorňujeme, že pravidla týkající se prodloužení času se liší v závislosti od místa).

Mezi klíčové funkce aplikace patří:

  • Mobilní platby prostřednictvím smartfónu anebo webu
  • Zobrazení parkovacího tlaku (pro vybraná místa)
  • Najděte své auto (pro ty z nás, kteří zapomněli, kde zaparkovali)
  • Dotkněte se položky ID

Registrace pro Flowbird je bezplatná: stačí jsi vytvořit účet pomocí aplikace. Po vytvoření účtu můžete parkovat a platit za parkování na libovolném místě, které využívá aplikaci Flowbird. Pozor: Flowbird není k dispozici všude, podívejte se na seznam vhodných míst na naší webové stránce.

Jak používat aplikaci:

  • Vytvořit účet
  • Vyberte ŠPZ vozidla
  • Vyberte svou polohu na mapě
  • Pomocí otočného knoflíku svolte, jak dlouho chcete parkovat
  • Potvrďte platbu

Platba pomocí Flowbird je mimořádně bezpečná. Vaše údaje jsou chráněny a náš proces je certifikovaný prostřednictvím auditu třetí strany dle standardů bezpečnosti údajů o platebních kartách v průmyslu.

S Flowbirdem se mobilita stává snadnější, bezpečnější a rychlejší!

AppIcon

Získejte Flowbird pro IOS a Android

Skip to content