Skip to content

Parkování pro Vaši návštěvu přes internet prostřednictvím webu my.flowbirdapp.com

Zaplaťte Vaší návštěvě parkování přes internet. Kromě naší parkovací aplikace Flowbird můžete za parkování zaplatit i pomocí webové stránky např. v prohlížeči Vašeho PC. Vyberte si, zdali budete parkovat jako firma nebo jako soukromá osoba. Po bezplatné registraci na naší online webové platformě získáte přístup ke svému účtu Flowbird. Ihned po přihlášení můžete uhradit parkovné, nejenom Vaší návštěvě.

Jaké jsou výhody parkování pro návštěvníky?

Flowbird je jednoduchý a rychlý! Když Vám přijede návštěva, můžete rychle a snadno jejich parkovací relaci začít prostřednictvím internetu, z počítače nebo tabletu. Na to nepotřebujete ani parkovací aplikaci ani mobilní telefon. Parkovací relaci spustíte prostřednictvím webového prohlížeče a našich online stránek. Jednoduše postačí, když Vám návštěva sdělí poznávací značku svého vozidla a místo kde parkuje. Parkování přes internet funguje stejně jako v mobilní parkovací aplikaci Flowbird. Díky parkování přes internet platíte za minutu, a proto nikdy nepřeplatíte. Žádné další poplatky za parkování, více času na parkování. Parkovací relaci zde můžete i jednoduše prodloužit a Vaše návštěva nebude muset chodit k parkovacímu automatu.

 

Jak mohu spravovat svůj účet Flowbird?

Svůj účet Flowbird můžete spravovat velmi snadno. Změny znamenají pouze pár kliknutí. Máte možnost měnit svá definovaná vozidla, své platební informace a možnosti týkající se upozornění na končící parkovací relaci. Kromě jiného si můžete zobrazit historii parkování jak na webových stránkách my.flowbirdapp.com, tak prostřednictvím aplikace pro Android a iOS. Historie parkování vám pomůže s předkládáním zpráv o výdajích a jsou důkazem o platnosti Vašeho aktivního parkovacího oprávnění.

Proč používat internetové parkování přes Flowbird?

Parkování přes internet pomocí Flowbird je až o 20% levnější než tradiční parkování.

Máte nějaké dotazy týkající se funkcí parkování pro návštěvníky nebo chcete zkusit naši parkovací aplikaci? Kontaktujte tým podpory Flowbird! Bude nám potěšením Vám pomoci.

AppIcon

Získejte Flowbird pro IOS a Android

Skip to content