Skip to content

Zjednodušené mobilní parkování s Flowbird

Co je to mobilní parkování?

Aplikace Flowbird zjednodušuje parkování tím, že nabízí nové snadno použitelné řešení, které vám umožňuje platit za parkování prostřednictvím zařízení připojeného k internetu. Mobilní parkování lze využívat prostřednictvím mobilního telefonu nebo naší webové stránky z domu nebo z kanceláře! Parkování nebylo nikdy tak snadné! Tak proč váhat s mobilním parkováním prostřednictvím aplikace Flowbird?

Je mobilní parkování s aplikací Flowbird bezpečné?

Nabízíme vysoce bezpečné platební řešení, které splňuje přísné bezpečnostní standardy vydané kartovými asociacemi EMV. Různé platební možnosti se ověřují podle místa mobilního parkování. Během Vaší první mobilní parkovací příležitosti s aplikací Flowbird zadáte informace o své debetní / kreditní kartě. Tyto informace jsou uloženy bezpečně, uživatel je navíc nemusí zadávat znovu.

Mohu použít aplikaci Flowbird všude?

Parkovací aplikace automaticky rozpozná vaši polohu pomocí systému GPS a sdělí vám, zda můžete využít mobilní parkování prostřednictvím aplikace Flowbird. V současnosti provozujeme naši mobilní parkovací službu v mnoha zemích po celém světě. Přejděte do aplikace Flowbird a na mapě pomocí oddálení (zoom out) uvidíte, kde všude ve světě můžete využít naši aplikaci k parkování. I přesto, že možnost parkování ve Vašem městě je přímo závislá na vůli místních úřadů bychom se od Vás rádi dozvěděli o nových potenciálních místech, kde bychom mohli naši aplikaci začít provozovat. Vaší Není Vaše místo nebo město v aplikaci Flowbird k dispozici? Obraťte se na náš tým technické podpory Flowbird!

Jak kontrolní orgány zjišťují, zda někdo k zaparkování použil mobilní aplikaci?

Kontrolní orgány zjišťují platnost parkovací oprávnění vztažené k RZ vozidla prostřednictvím svého technického vybavení. Takto mají pod kontrolou všechny aktivní parkovací relace v systému Flowbird. Papírové lístky jsou minulostí! Lepší pro Vás a také pro životní prostředí! Pokud je třeba, můžete kdykoli shlédnout své aktivní i historické parkovací relace prostřednictvím mobilní parkovací aplikace Flowbird nebo na webových stránkách aplikace.

Kolik stojí mobilní parkování s Flowbirdem?

Flowbird neúčtuje žádný registrační poplatek. Platíte standardní poplatek účtováný parkovacím operátorem (místním orgánům, soukromým operátorům, nemocnicí nebo univerzitou) a dodatečný poplatek za používání mobilní aplikace Flowbird. Celkový poplatek je specifikován během parkovací relace.

Jaké jsou výhody mobilního parkování s Flowbirdem?

Stále sa pýtate, či potrebujete mobilné parkovisko? Šetri si peniaze! Pokuty sú minulosťou naším mobilným parkovacím riešením. Na mobilnú aplikáciu na parkovanie použijeme iba minútu vášho drahocenného času. Už nemusíte hľadať hotovosť alebo čakať v rade pri parkovacom automate! S parkovacou aplikáciou môžete platiť odkiaľkoľvek.

AppIcon

Získejte Flowbird pro IOS a Android

Skip to content