Skip to content

Lehce použitelné parkovací aplikace Flowbird

Zaparkujte a používejte Flowbird!

Vezměte si telefon! Stačí otevřít jednoduchou a rychle použitelní parkovací aplikaci Flowbird. Na mapě můžete vidět, jestli můžete parkovat na svém místě. Musíte se přihlásit poprvé přes Facebook aneb prostřednictvím uživatelského jména a hesla, které si vytvoříte sami. Aplikace si napříště zapamatuje vaše údaje.

Jaké jsou výhody aplikace Flowbird Parking?

Dostupnost parkování jsme integrovali do naší aplikace Flowbird Parking. Díky této nové funkci najdete parkovací místo rychleji. Dostupnost parkovacího místa zobrazuje na mapě ulice, na kterých můžete s největší pravděpodobností zaparkovat své auto.

Prostřednictvím naší parkovací aplikaci nabízíme inteligentní upozornění pro uplynutí platnosti. Parkovací aplikace Flowbird může odeslat upozornění na vypršení vašeho parkovacího času přímo do vašeho telefonu.

Jednou z mnohých výhod parkovací aplikace je možnost prodloužení parkovacího času. Jednoduše vyberte rozšíření a přidejte požadovaný čas parkování.

Prozkoumejte další výhody parkovací aplikace!

Není ve vašem okolí k dispozici aplikace na parkování Flowbird? Pro víc informací kontaktujte náš zákaznický servis!

 

 

Flowbird parking app

1. Najděte místo

Parkovací aplikace najde vaši polohu pomocí systému GPS. Vyberte kapku, která je nejblíže k vašemu autu, a kliknutím spusťte relaci! Můžete taky vybrat zónu ze seznamu aneb si vybrát jednu z vašich oblíbených zón.

2. Vyberte trvání

Vyberte si čas potřebný na váš pobyt. Dostanete upozornění na parkování dřív, než čas vyprší! Chcete zůstat díl, jak se očekávalo? Prodlužte čas parkování, aby jste se vyhnuli pokutě! Zapomněli jste platit za parkování? Plaťte odkudkoliv!

3. Vykonejte platbu!

Potvrďte platbu za parkování a dostanete potvrzení. Platný parkovací lístek najdete v přehledu lístků v aplikaci. Parkování se přesune do „historie parkování“. Tu najdete přehled všech parkovacích aktivit a nákladů. Všechny údaje o platbách Flowbird se elektronicky pronášejí zaměstnancům odpovědným za parkování.

AppIcon

Získejte Flowbird pro IOS a Android

Skip to content